הורים רבים לא מבינים למה אנחנו משקיעים בזה כל כך הרבה זמן, הם חושבים שאנחנו מכורים, אבל משחק פורטנייט הוא אחד הדברים הכי מהנים שיש, הרבה יותר ממה שאנחנו יכולים לראות בטלוויזיה או מכל מיני אפליקציות בסלולר שמיועדות לילדים קטנים.

בשביל שההורים יבינו למה אנחנו מבזבזים זמן על המשחק הזה וממה אנחנו כל כך נהנים, אני אסביר בקצרה מה זה המשחק, ומה אנחנו אמורים לעשות בו.

המיוחד במשחק פורטנייט, זה שהוא משחק וידיאו תלת ממדי, שמשלב בתוכו אקשן, יריות ועוד כל מיני דברים באיכות מאוד גבוהה, גרפיקה מצוינת ורעיונות שלא ראינו עד היום בשום משחק בסדר גודל כזה.

מה שיפה בו, אנחנו לא משחקים אותו לבד אלא עם עוד שחקנים. יש גרסות שמתאימות למשחקים עם ארבעה שחקנים, ויש גרסאות שכוללות גם מאה שחקנים שמשחקים אחד נגד השני. ככה אנחנו יכולים לשחק עם חברים אונליין וגם עם כל מיני אנשים בעולם, אחד נגד השני, עד שאחד מאיתנו מנצח. בגלל זה אנחנו משחקים בו שעות, מהרגע שאנחנו חוזרים מהלימודים ועד הערב.

מה זה בעצם פורטנייט?

הרבה מאוד משחקים הם סטטיים, כלומר יש לנו מקום מסוים בו אנחנו אמורים לשחק, מקום בו אנחנו אמורים לממש את העלילה. בפורטנייט זה שונה, אנחנו אמורים לבנות את המבנים, אנחנו אמורים לבנות את המקום בו העלילה תתרחש. כל דבר שאנחנו עושים, יש לו השפעה לשלבים הבאים של המשחק, למשל, לדרך בה אנחנו נלחם אחד נגד השני, וכל מיני דברים אחרים.

לכן זה הרבה יותר מעוד משחק, זה משחק שדורש הרבה מאוד חשיבה, הרבה מאוד תשומת לב לפרטים קטנים, זה דורש מאיתנו לתכנן דברים. לכן מבחינתנו זה הרבה יותר מעוד משחק וידיאו סטנדרטי.